Speellijst

HELAAS schooljaar 2016-2017 is volzet.   Er is reeds een wachtlijst voor 2017-2018.  De kapitein houdt een logboek bij op facebook klik hier -

Speellijst schooljaar 2016 – 2017

woensdag 28 juni 2017 Schoot Tessenderlo.
dinsdag 27 juni 2017 Hoeilaart
maandag 26 juni 2017 Hoeilaart
vrijdag 23 juni 2017 Schepdaal
donderdag 22 juni 2017 Wakkerzeel
woensdag 21 juni 2017 Kuurne
dinsdag 20 juni 2017 Kuurne
maandag 19 juni 2017 Vilvoorde
donderdag 15 juni 2017 Beveren-Leie (bij Waregem)
dinsdag 13 juni 2017 Wijnegem
maandag 12 juni 2017 Ukkel
vrijdag 9 juni 2017 Assent
donderdag 8 juni 2017 Wolvertem
dinsdag 6 juni 2017 Overijse
vrijdag 2 juni 2017 Leefdaal
woensdag 24 mei 2017 Herent
dinsdag 23 mei 2017 Wemmel?
maandag 22 mei 2017 Essen
vrijdag 19 mei 2017 Erembodegem
woensdag 17 mei 2017 St-Katelijne-Waver
dinsdag 16 mei 2017 Kalmthout
maandag 15 mei 2017 Kalmthout
vrijdag 12 mei 2017 Oostmalle
donderdag 11 mei 2017 Oostmalle
woensdag 10 mei 2017 Oostmalle
dinsdag 9 mei 2017 Kontich
vrijdag 5 mei 2017 Merchtem
donderdag 4 mei 2017 Grimbergen
woensdag 3 mei 2017 Rumst
dinsdag 2 mei 2017 Dilbeek
vrijdag 28 april 2017 Merksem
donderdag 27 april 2017 Willebroek
woensdag 26 april 2017 Ukkel
dinsdag 25 april 2017 Moorslede
maandag 24 april 2017 Moorslede
vrijdag 21 april 2017 Vorst
donderdag 20 april 2017 Vorst
woensdag 19 april 2017 Diest
dinsdag 18 april 2017 Diest
vrijdag 31 maart 2017 Vorst
donderdag 30 maart 2017 Vorst
dinsdag 28 maart 2017 Tienen
maandag 27 maart 2017 Houthalen Helchteren
vrijdag 24 maart 2017 Kampenhout
donderdag 23 maart 2017 Kortrijk-Dutsel
dinsdag 21 maart 2017 Tongeren
maandag 20 maart 2017 Rillaar
vrijdag 17 maart 2017 Wuustwezel
donderdag 16 maart 2017 Tremelo
dinsdag 14 maart 2017 Wilrijk
maandag 13 maart 2017 Antwerpen
///////////////////// WINTERSTOP ///////////////////////////////////////////////
dinsdag 15 november 2016 Dilbeek
maandag 14 november 2016 Borgerhout
zondag 13 november 2016 Wielsbeke
donderdag 10 november 2016 St.Lambrechts-Woluwe
woensdag 9 november 2016 Kortenberg
dinsdag 8 november 2016 St.Lambrechts-Woluwe
maandag 7 november 2016 St.Lambrechts-Woluwe
zaterdag 29 oktober 2016 Amstelveen
vrijdag 28 oktober 2016 St.Lambrechts-Woluwe
donderdag 27 oktober 2016 St.Lambrechts-Woluwe
dinsdag 25 oktober 2016 Etterbeek
maandag 24 oktober 2016 Elsene
vrijdag 21 oktober 2016 St.Lambrechts-Woluwe
donderdag 20 oktober 2016 Haaltert
dinsdag 18 oktober 2016 Muizen
maandag 17 oktober 2016 Reet
vrijdag 14 oktober 2016 Mortsel
donderdag 13 oktober 2016 Wilrijk
dinsdag 11 oktober 2016 Meise
maandag 10 oktober 2016 Ham
vrijdag 7 oktober 2016 Buizingen (Halle)
donderdag 6 oktober 2016 Brasschaat
woensdag 5 oktober 2016 Mechelen
dinsdag 4 oktober 2016 Vilvoorde
maandag 3 oktober 2016 Zandvliet
Delen |